sk

Hair Keratin
The site is the latest news about the best brand of keratin

itenesfrdeptruarbgcazhcsdaeletfafihihuidiwjakoltlvmsnlnoplroskslsvthtrukvi

Enter in Hair Keratin


Hair Keratin : V posledných rokoch je veľmi v móde robiť keratínové ošetrenie vlasov. Čo sú určené? kaderníkov a firiem, ktorí vyrábajú, povedzte nám, musíme zrekonštruovať a narovnať vlasy, ale oni? Sme asisstito pre počiatočné upozorniť, pretože obsahujú niektoré výrobky, rovnanie percento formaldehydu, ktoré bolo škodlivé pre obe kaderníctvo uplatňované ošetrenie je pre zákazníkov, ktorí posielajú. Dnes zákon predvídal obmedzenia na tieto výrobky, a kaderníkov viac pozorný priemysel Novinky vlasov vedia a si vybrať produkty, ktoré nie sú škodlivé. Keratín je vláknitých proteínov, ktoré je konštrukčný prvok kože, vlasov a nechtov. Môže byť definovaný ako cementu, ktoré tvoria základné stavebné kamene kožných adnex. Najmä vlasy a nechty sú tvorené pevný keratins zvýšiť aby im flexibilné a zároveň čas odolné voči trakciu a chemických a fyzikálnych trauma. Kozmetický priemysel vytvoril v laboratóriu látok veľmi podobná keratínu na obnovu vlasov a posilniť ich do. Termín keratín je sugestívne, pretože to naznačuje, že vlasy je liečený rovnaké bielkoviny, ktoré tvoria štruktúru vlasov. Takže v posledných rokoch mnohonásobne liečby, ktoré sú dobré pre vlasy, ale zmätok, je skvelá. Keratín samo nemôžete dať na vlasy pretože jeho molekuly je príliš veľký, môže objaviť, obvykle v menšej miere, na ošetrenie pre vlasy, ale je zvyčajne spojená s inými zložkami, a oni sú tie vyhladené a liečbu vlasov. Takže dávajte pozor, klásť Váš kaderník, čo je aktívnou zložkou liečby robíte a ak okrem keratín, obsahuje iné látky, prípadne škodlivých.'

Encyclopaedic hair website

Hair Keratin capelli Hair Keratin acconciature Hair Keratin estetica Hair Keratin moda-capelli Hair Keratin salute Hair Keratin parrucchieri

Hair Keratin - Hairdressers hair health care in the salons of beauty and aesthetics, with hair style for fashion photos and sales of hair-hair care products.

Sections of Interest

Hair Keratin, hairdressers, hair, health, beauty salons, hair fashion photos, hairstyles, aesthetics, for sale, chat hair, hair loss treatment, hair loss, balayages, meches, shatush, deja-vu, Hair Keratin, Globelife, fair hair, brand hair products, hairdressing sector, companies dyes hair, professional hair products manufacturers, factory lines products for third parties, private label, hair accessories, retailers hairdresser products.
Hair Keratin, wholesale sellers hair products, dealers products for hairdressers, agents hairdressers, beauty salons, market research in the field of hair fashion, equipment for hairdressers, hair thickening, information hair, news hairdressing products, furniture stores hairstyle.
Hair Keratin, imports and exports, hairdressing supplies

Gossip & News

14 Dec 18
 

Drawing inspiration from a variety of different decades and with a focus on the Seventies, RECOIL brings retro looks into the modern day and gives wearable updates on classic looks. Dark and light has been used to show contrast and create shadow and depth. This collection pushes boundaries and showcases a range of textures.

Collection: Recoil
Ph: Ross Charles
Stylist: Ross Charles

hair-collections

14 Dec 18
 

Ph: Barry Jeffrey
Make-up: Elizabeth Rita
Stylist: Magdalena Jacobs

hair-collections

13 Dec 18

Beauty bazar 2019

Sta per iniziare la distribuzione di

BEAUTY BAZAR 2019
LA VETRINA DEI MIGLIORI PRODOTTI PER L’HAIRSTYLING

Il catalogo di prodotti e accessori professionali
per Parrucchieri ed estetica.

Scopri tutte le rubriche divise nelle categorie:

 • FIERE: il calendario completo degli eventi internazionali dedicati alla bellezza
 • PHOTO-SHOOTING: oltre 300 immagini di moda-capelli
 • DOVE COMPRARE? : rubrica dedicata ai migliori grossisti di prodotti e accessori per capelli
 • Estetica: viso e corpo
 • Colorazione: Tinture ad ossidazione
 • Tono su tono: Shampoo Color- Colori Diretti - Riflessi duraturi
 • Decoloranti e Schiarenti
 • Ossidanti e Sviluppatori del Colore
 • Permanenti e Stiranti
 • Trattamenti e Cure
 • Gel e Finish
 • Prodotti e Formati Speciali
 • Accessori e Attrezzature
 • Arredamento e Design
 • Indirizzi utili

prenota

 

13 Dec 18
 

Collection: Ride

hair-collections

13 Dec 18
 

The Kroma collection identifies the purity and power of colour and it is freedom from white and grey, drawing parallel between the individual and individuality.

Collection: Kroma
Ph: John Rawson
Make-up: Maddie Austin
Stylist: Claire Frith

hair-collectionsEnter in Hair Keratin